Sepetim  /  0Ürün

Sağlığınız İçin Sineklik Kullanın

Sağlığınız İçin Sineklik Kullanın Günümüzün en uzun sürelerini evimizde ile iş yerimizde geçirmekteyiz. Bu uzun sürede bazen çok da kalabalık olabiliyoruz. Peki bu sürelerde odamızın veya iş yerimizin havası ne kadar temiz? Ne kadar odamızı havalandırıyoruz?

Kötü Havanın Sağlığa Zararları

Hava kirliliğinin akciğer hastalıklarının en önemli sebeplerinden birisi olduğunu uzmanlar her zaman dile getirmektedirler. Günümüzün önemli bir kısmını geçirdiğimiz evimizi ve iş yerimizi havalandırmazsak biriken kötü hava kronik bronşite, düşük ihtimalli de olsa akciğer kanserine de sebep olabilmektedir. Peki biz bulunduğumuz ortamı neden havalandırmıyoruz? Çünkü sıcak havalarda ortamda son derece fazla sinek, böcek gibi miktrop taşıyan haşereler bulunmaktadır. Bu haşereler bulunduğumuz ortama girmesin diye iş yerimizi ve odamızı havalandıramıyoruz ve hastalıklara davetiye çıkarıyoruz.

Hastalıklara Karşı Sineklik

Özellikle solunum yolu ile ilgili hastalıklara karşı en büyük önlemlerden bir tanesi de bulunduğumuz ortamın, soluduğumuz havanın temiz olmasıdır. İş yerinize ve evinize sineklik takarak odalarınızı sinek, böcek, fare, haşere hatta kedi, köpek girecek tedirginliği yaşamadan gönül rahatlığı ile havalandırabilirsiniz. Böylece içeride kötü hava birikmesini, kötü bakterilerin, virüslerin üremesini engelleyerek temiz bir hava solumuş olacaksınız.

Virüslere Karşı Sineklik

Uzmanlar virüslerin canlı mı canlı değilmi olduğu hala tartışılan gözle görülemeyecek kadar küçük mikroorganizmalar olduklarını belirtmektedirler. Virüsler doğrudan damlacık yoluyla dolaylı olarak da temaslarla geçebilmektedirler. Bu virüslerden korunmanın başlıca bir yöntemi de odaların iyi havalandırılmasıdır. İyi havalandırılan ve dezenfekte edilen bir ortamda virüsler etkisini yitirmektedirler.
Ülkemizde bu aralar maalesef görmeye başladığımız Corona Virüsü yani Korona Virüsü'de aynı şekilde kirli havalarda, zeminlerde daha fazla etki göstermektedir. Bu koronavirüsten kurtulmak için bulunduğumuz ortam iyi dezenfekte edilmeli, odalarımız iyi havalandırılmalıdır.
Eğer evimizde balkon kapıları ve pencerelerimize sineklik taktırırsak gönül rahatlığıyla odalarımızı havalandırır virüslere önlem almış oluruz.

Sineklik Modelleri

Deniz Cam Sineklik olarak pileli(akordiyon) sineklik imalatı ve satışı yapmaktayız. Sineklik modelleri içinde ne kullanışlı sineklik modeli budur. Yaz kış sök tak derdi olmadan kullanabilirsiniz. Plise Kapı Sinekliği ve Dikey Pencere Sinekliği modellerimize göz atabilirsiniz.17.03.2020

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ