Sepetim  /  0Ürün

Sevkiyat ve Teslimat

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolününün sağladığı iş günü 16:00'a kadar aynı gün, 16:00'dan sonra ise ertesi gün siparişiniz anlaşmalı kargo ile gönderimi yapılır. Havale/eft ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesiyle birlikte, 16:00'a kadar geçmesi halinde aynı gün, 16:00'dan sonra geçmesi halinde ertesi gün siparişiniz anlaşmalı kargo ile gönderilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Kargo bedeli siparişiniz sırasında hesaplanır ve ödeyeceğiniz tutara eklenir. denizcamsineklik.com'da alışveriş yaptığınızda, kargo bedeli ödemezsiniz, bu bedel denizcamsineklik.com tarafından karşılanır. Ücretsiz kargonuz Aras Kargo ile gönderilir. Siparişiniz kargoya verildiği zaman denizcamsineklik.com e-posta ile sizi haberdar eder.


denizcamsineklik.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı denizcamsineklik.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

Teslimat süresi: Kargo firmasına bağlı olarak normalde 2 gün, en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. (Uzak bölgelerde bu süre uzayabilir)

Teslimat yapılacak kişi: Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi alınarak bir yakınınıza yapılır.

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ