Sepetim  /  0Ürün

Kurumsal

Hakkımızda

1996 yılında, Süleyman Gürdal VİCİR tarafından kurulan Deniz Cam Sineklik kurulduğu tarihten bu bugüne; plise kapı sinekliği, plise pencere sinekliği imalatı, her türlü cam, ayna ve çerçeve satışı, montajı hizmetleri vermektedir. Firmamız 6 çalışanı, 22 üreciti bayii ve 130 tali bayii ile estetik, sağlamlık ve kalite kavramlarını ekonomik çözümler ile uygulanabilir hale getirerek, sürekli hizmet anlayışı ile her türlü pencere ve kapı sinekliği imalatı, cam, çerçeve ve ayna satış ve montajı hizmetlerini sağlamaktadır. Deniz Cam Sineklik, tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 100% müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili görsellerimizi görmek için galeri ve videolar sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Hemen sipariş vermek için Online Sipariş sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Vizyon - Misyon

Misyonumuz
Pencere Sinekliği, Kapı Sinekliği imalatımıda, cam, çerçeve ve ayna satışında müşterilerimizin ihtiyaç beklentilerini, hem estetik olarak hemde ekonomik olarak, fazlasıyla karşılamak, çalışanlarımızın ve bayilerimizin kişisel ve kurumsal gelişim ve isteklerini ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

Vizyonumuz
Kendisini zamanın teknoloji ile sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve ürettiği ürünler ile ülkesinde hak ettiği yeri almış bir firma olmanın yüklediği sorumluluğun farkında olarak; kendisini devamlı yenileyen ve geliştiren bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmektir.
Teknolojiye dayalı üretim kabiliyetiyle örnek firma olmaya devam etmektir.

Kalite Politikamız

Pileli Pencere Sinekliği, Pileli Kapı Sinekliği imalatımıda, cam, çerçeve ve ayna satışında, teknik ve teknolojik gelişmeleri temel alarak, güvenlikli ve ekonomik şekilde uygulanabilmek, bu sayede değerli müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Teknik ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra estetik gelişmeleride yakından takip ederek, personelimizin ve bayilerimizin eğitim seviyelerini arttıracak imkanları sağlayarak kalitemizin sürekli gelişmesini sağlamak.

Deniz Cam Sineklik, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ