Sepetim  /  0Ürün

Sineklik Teli

Sineklik Teli Konforumuz için, evimizin en önemli bileşenlerinden birisi de sinekliklerimizdir. Dört mevsim evimizi hava alması sırasında dışardan böcek, sinek gibi haşerelerin evimize girmesini engeller. Peki bu sinekliklerin teli nasıl olmalı?

Sineklik Teli

Sinekliklerin bir çok türü vardır. Bu türler içinde en çok satılan ve kullanışlı olan sineklik Pileli Sineklik türüdür. Bu sinekliğe akordiyon sineklik, pileli sineklik, sürgülü sineklik ve açılır-kapanır sineklik de denmektedir.
Pileli sinekliğin kalitesi; açılıp-kapanma sisteminin ve tülünün kalitesiyle ölçülür.

Sineklik Teli Kalitesi

Aldığınız sineklikte tül kesinlikle 1. sınıf tül olmalıdır. Eğer 1. sınıf tül olmazsa; açılma-kapanma işleminden sonra kendini toparlayamaz ve ortaya çok kötü bir görüntü çıkar.

Tül delik mesafesi ne kadar küçük olursa o kadar iyi olur. Eğer tül delik mesafeleri büyükse hem kalite olarak hemde kullanım olarak bir takım olumsuzlular oluşturmaktadır. Sineklik tülü delikler arası mesafe uygun olan 16mm x 16mm'dir.

Sineklik Tül Değişimi

Sineklik tülünüz zarar görmüşşe, ya da kalitesinden memnun değilseniz, sineklik tülünüzü değiştirebilirsiniz. Tül değiştirmek için teknik bilgi ve/veya tül satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deniz Cam sineklik olarak 1. sınıf tül kullanmaktayız.

Sitemizden online olarak sineklik siparişi verebilirsiniz. Fiyat hesaplama ve online sineklik siparişi vermek için E-mağaza sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Cam Sineklik web sitemizde alışverişler havale/EFT ve kredi kartı ile taksitli imkanlarla yapılabilmektedir.

Sitemizden alıan tüm sineklik ürünlerinde kargo ücretsizdir.

Deniz Cam Sineklik web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler en geç iki iş günü içersinde kargoya teslim edilmektedir.17.09.2019

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ