Sepetim  /  0Ürün

Corona Virüs'e Karşı Sineklik Dezenfekte

Corona Virüs'e Karşı Sineklik Dezenfekte Ülkemizin ve dünyanın geçirdiğimiz günlerin en büyük problemi coronavirüsdür. Çin'den başlayıp tüm dünyaya yayılan virüs maalesef ülkemizde de görülmeye başlandı. Ülkemizdeki tüm kurumlar ve firmalar bu virüsten korunmak için önlemler almaktadır. Deniz Cam sineklik olarak bizde, siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz ve tüm siparişleri dezenfekte ederek göndermekteyiz.

Korona Virüs Önlemi

Deniz Cam Sineklik olarak değerli müşterilerimizin bu virüse karşı hassasiyetlerini anlıyor ve sinekliklerimizi paketlemeden önce dezenfekte(ilaçlama) yapmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlıyla kullabilmelerini sağlamaktayız. Hassasiyetimizin üst seviyede olduğu bu süreçte, kargoya ürünü vermeden dış kısmını da dezenfekte etmekteyiz. Kurumsal standartlarımız gereği, müşteri sağlığı ve memnuniyeti temelli politikamızla hijyen kurallarına sıkı sıkıya uymaktayız. Evimizi rahatlıkla havalandırmak için kapı ve pencerelerimize sineklik takmalıyız. Cam Sineklik taktırarak ortamımızı havalandırırken istenmeyen haşerelerin, sineklerin ortamımıza girmelerini önleriz. Cam sineklikler ortamın sağlığı için çok önemlidir. Deniz Cam Sineklik olarak yaptığımız sineklikler Plise Sineklik olarak geçen ve piyasada akordiyon sineklik, sürgülü sineklik, cam sineklik, ve pimapen sineklik da adlandırılırlar.

Evde Kal Temiz Hava İle Kal

Evlerimizden kaldığımız şu günlerde, evimizi rahatlıkla havalandırmak için kapı ve pencerelerimize sineklik takmalıyız. Cam Sineklik taktırarak ortamımızı havalandırırken istenmeyen haşerelerin, sineklerin ortamımıza girmelerini önleriz. Plise sineklikler ortamın sağlığı için çok önemlidir. Deniz Cam Sineklik olarak yaptığımız sineklikler Pileli Sineklik olarak geçen ve piyasada plise sineklik, açılır kapanır sineklik, pen sineklik, ve pimapen sineklik da adlandırılırlar. En kullanışlı sineklik modeli budur.

Sineklik Modelleri

Deniz Cam Sineklik olarak sürgülü(plise) sineklik imalatı ve satışı yapmaktayız. Sineklik türleri içinde en kullanışlı sineklik modelidir. Yaz kış söküp takma derdi olmadan kullanabilirsiniz. Plise Kapı Sinekliği ve Dikey Pencere Sinekliği modellerimize göz atabilirsiniz.26.03.2020

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ