Sepetim  /  0Ürün

Kapı Sineklik

Kapı Sineklik İlk bahardan itibaren havaların ısınmasıyla beraber evimizi havalandırma ihtiyacı duyuyoruz fakat bu havalandırma işlemi sırasında evimize sinekler böcekler girebiliyor. İstenmeyen bu durumu engellemek için sineklikler kulanıyoruz. Peki bu sinekliklerin kapılar için hangisi daha uygun?

Kapı Sineklik

Kapı sineklikleri bir çok çeşide sahiptir. Bu çeşitler içinde en çok tercih edilen ve kullanışlı olan kapı sinekliği Plesi Sineklik modelidir. Bu sinekliğe akordiyon kapı sinekliği, pileli kapı sinekliği, sürgülü kapı sinekliği ve açılır-kapanır kapı sinekliği de denmektedir.

Plise kapı sinekliği açılır genel olarak yatay açılır olarak kullanılmaktadır. Fakat kapı aralığının büyük olduğu alanlarda iki yöne açılır (duble kapı sinekliği) modelleri de kullanılmaktadır.

Pileli Kapı Sinekliği

Sürgülü yapısıyla kullanımı gayet kolay olan sineklik modeli en kullanışlı ve en uzun ömürlü kapı sinekliği modelidir. Pileli kapı sinekliği ile kapınız her daim açık kalabilir. Sürgüsü açılıp-kapanma sistemi sayesinde kış aylarında tam açarak kabinin içine girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece size hiç bir engelde bulunmaz. İstediğiniz zaman kapatarak sineklerin ve haşerelerin evinize girmesini engellersiniz. Kapı kasasına monte edilmesi sebebiyle de kapı giriş çıkışında herhangi bir yer kaplayıp, engel olmaz.

Plise Kapı Sinekliği Fiyatları

Pileli kapı sinekliği fiyatları; boyutlarına, rengine, kullanılan malzemenin kalınlığına ve sinekliğin açılma yönüne göre değişmektedir.

Pileli Kapı Sinekliği Renkleri

Pileli kapı modellerimizde 10 farklı renk seçeneği mevcuttur. Kapı kasanıza en uygun rengi seçip siparişinizi Kapı Sinekliği bölümümüzden verebilirsiniz.

- Beyaz(Ral 9016) Renk Kapı Sinekliği
- Siyah(Ral 9005) Renk Kapı Sinekliği
- Natural(Eloksal) Renk Kapı Sinekliği
- Açık Kahve(Ral 8003) Renk Kapı Sinekliği
- Vizon(Ral 7039) Renk Kapı Sinekliği
- Koyu Kahve(Ral 8014) Renk Kapı Sinekliği
- Antrasit(Ral 7016) Renk Kapı Sinekliği
- Altınmeşe(Ahşap Desen) Renk Kapı Sinekliği
- Maun(Ahşap Desen) Renk Kapı Sinekliği
- Fındık(Ahşap Desen) Renk Kapı Sinekliği

Sitemizden online olarak kapı sinekliği siparişi verebilirsiniz. Fiyat hesaplama ve online kapı sinekliği siparişi vermek için Kapı Sinekliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde alışverişler havale/EFT ve kredi kartı ile taksitli imkanlarla yapılabilmektedir.

Sitemizden alıan tüm sineklik ürünlerinde kargo ücretsizdir.19.08.2019

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ